Únor 2013

Barvičky na židličky

23. února 2013 v 12:16

Nazdar skauti, malé doplnění k barvám, které použijeme na renovaci židlí. Pokud možno doneste barvy které jdou ředit vodou!!!


Jarní prázdniny

16. února 2013 v 21:39

Jarní prázdniny

Zdar skauti, ještě připomínáme akci na jarní prázdniny. Po dohodě proběhne přespání na klubovně.
Termín pátek 8.3. až sobota 9.3. 2013. Podrobnosti časem:)

E+L
potvrďte svoji účast!

...náš dáreček

16. února 2013 v 21:20

Dárky předány dětem z Ukrajiny

Je velká radost dárky dostávat, ale ještě větší je dary dávat. J.W.Goethe napsal: "Člověk je bohatý tím, co učinil pro druhého" a v Bibli je napsáno, že lépe je dávat než brát. Doufáme, že každý z vás tenhle ten pocit dávání zažil a byl mu příjemný!
Pozor, otevřeno v novém okně.Převzato z Charity Olomouc:
Více než 255 dárků dorazilo na místo určení - do rukou dětí v dětských domovech nebo dětí z chudých rodin. Děkujeme všem jednotlivcům, ale i rodinám a společnostem, kteří podpořili projekt přípravy vánočních dárků pro ukrajinské děti. Všechny děti měly velkou a skutečně upřímnou radost z každé drobnosti, kterou v balících našly. Dárky však neobsahují jen drobnosti, ale i velmi kvalitní oblečení a další věci, které dětem opravdu pomohou.
Mezi obdarovanými dětmi i tentokrát byly takové, které dostaly vůbec první dárek ve svém životě. Kromě dárků pro konkrétní dítě Arcidiecézní charita Olomoucpředala i mnoho neadresných darů pro společné využití dětí, jako hry a hudební nástroje. Celou akci tedy lze považovat za zdařilou a úspěšnou. V předem připravené databázi vybraných dětí nezbylo ani jediné, o které by neprojevil zájem konkrétní dárce - jednotlivec, rodina, či organizace. V letošním roce, stejně jako v minulých letech, zájem dárců převyšoval počet vybraných dětí. Všem dárcům patří upřímné poděkování.
...poznáváte náš balíček? Už má svého adresáta!!!!

zde je odkaz. Určitě si projděte všechny !
http://mareknavratilacho.galerie.cz/5999313-darky-2013

Novinky

12. února 2013 v 20:09

Nazdar skauti !

° Máme pro vás i pro rodiče informace ohledně letošního táboru!
Tábor proběhne v Javorníku (podobné prostředí i podmínky jako v Drozdově) a to od úterý (večer) 2.7 do neděle 7.7. Tak si tento termín zapište do kalendáře :)

° Dalším bodem je info, které možná již skautíci předali doma. Chystáme se "renovovat" židle na klubovně. Proto jestli doma máte zbytkem nějaké barvy, které budete moci postrádat, tak je rádi využijeme B-)
Zdraví E+L