Listopad 2015

Adventní neděle v Olomouci

29. listopadu 2015 v 21:30

Krásnou adventní neděli všem !!

Ještě jednou všechny dnes zdravíme a v GALERII najdete dnešní fotky ze super akce. Nejdříve jsme vyrobili krásné adventní věnečky pro nadaci a poté jsme nakupovali dárečky pro naše milované .) Ještě jednou děkujeme maminkám za pomoc a velmi příjemně strávený společný adventní čas!
E+L

Odjezd .)

26. listopadu 2015 v 21:22

Nazdar adventní výletníci !

Počasí máme objednáno tak vyrážíme!!! Pojedeme až před obědem ať si užijeme vánoční osvětlení u orloje.) Sraz bude v 10,45 na křižovatce. Odtud pojedeme auty do Zábru. Vlak nám jede 11,20. Po příjezdu půjdeme nejdříve vyrábět a pak na trhy. Skautíci budou mít jízdné proplacené z kasičky. Tak jen penízky na dárečky, dobré obutí, spoďáry a dobrou náladu!
Domů snad stihneme autobus v 18,35. Vlak dorazí 18,15 když budou mít ČD nááááhodou zpoždění, tak zavoláme.)
Těší se na vás E+L

Zahájení adventu po skautsky

22. listopadu 2015 v 13:42

Nazdar skautíci a vážení rodiče !


V období adventu vždy navštěvujeme vánočně naladěnou Olomlouc a i letos tomu nebude jinak. Jen jsme si k tomu přidali ještě jednu krásnou akcičku. Opět zveme rodiče i naše přátele na nasátí té pravé adventní nálady pod vánočním stromem, ale také se zapojíme v nemocnici do výroby adventních věnečků atd. Ty budou následně prodány a výtěžek putuje na dětskou hemato-onkologii. Zde jsme již zapojini jak jistě víte sbírkou věcí na burzu. Poté se přesuneme na trhy a pak domů. Akce proběhne tuto neděli 29.11.2015 kde se přemístíme do Zábřeha (asi za pomoci rodičů) poté vlakem do Olmiku a zpět stejnou dopravou. Podrobnosti se děti dovědí na zítřejší pondělní schůzce. Věříme že touto cestou jsme zase blíže k naší myšlence" KDYŽ MŮŽU POMŮŽU"
Na jakékoliv info se zeptejte zde či volejte. Rádi vás všechny uvidíme na této akci.
Děkujeme Elis + Lena
Prosím nahlaste kdo pojede do zpráv !

PS: zítra budou děti balit dárek pro naši holčičku do dětského domova, ještě můžou donést nějaké sladkosti (oplatek, balené bonbóny,atd)

Pondělní schůzka

11. listopadu 2015 v 19:46

Nazdar skauti !

V pondělí 16. 11. 2015 nebude schůzka! Máte většina prázdniny, tak se potkáme až v úterý 17.11. ve Štítech u kostela v 16,30 odkud půjdeme na Joklovku. Nezapomeňte, kroj, baterku a dobré obutí :)

E+L

Poslední oheň

8. listopadu 2015 v 20:07

Nazdar skautíci a vážení rodiče !

Tak jako každý rok proběhne POSLEDNÍ OHEŇ ve Štítech na Joklově skále. Letos tam budou skádat slib naši tři STUDYŇÁČCI :) Eliška, Verča a Turbo. Luboš je prozkoušel a shledal že jsou připraveni ke slibu !
Sejdeme se všichni na tuto akci ve Štítech v úterý 17.11. o kostela. Viz vzkaz od Luboše níže .)

Připomenutí

3. listopadu 2015 v 17:00

Nazdar skautíci!

  • Čas určený na donášení věcí pro DĚTI DO NEMOCNICE se krátí! Kdo se chce zapojit, ať donese věcičky přímo k Leně.)

  • V pondělí se pojede místo schůzky nakoupit autobusem v 14,20 do Zábru věci do vánočního dárku. Zpět přijedeme autobusem v 16,50. Všichni odepište zpět.
Holčička pro kterou budeme kupovat dáreček :)
Jméno: Bajčak Anhelina
Město: dětský domov Ternopil
Pohlaví: Dívka
Věk: 8
Výška: 135
Velikost obuvi: 34