Únor 2016

Nezapomeň !

22. února 2016 v 20:10

Skauti POZOR!

Jednu věc jsme si dnes nestihli říct. A to, že od soboty musí mít každý účastník za snížené viditelnosti reflexní prvky. Na základě novely zákona o provozu na pozemních komunikacích budou chodci muset nosit reflexní prvky za snížené viditelnosti, pokud se pohybují mimo obec po krajnici nebo na okraji vozovky v místě, které není osvětleno veřejným osvětlením!
Reflexní prvky budou pro chodce povinné nejen v noci, ale také za šera nebo v mlze. Chodci nebudou muset nosit reflexní vesty, stačit bude kvalitní doplněk z retroreflexního materiálu výrazné barvy (např. žlutá, světle zelená), který bude viditelný pro ostatní účastníky silničního provozu.
 

Prondeš, prondeš - neprondeš, neprondeš

13. února 2016 v 23:51

Nazdar Welzlata :)


Rychlé hodnocení právě proběhlé víkendovky?

E+L

....za nás 1*

Galerie ja nacpaná fotkami, tak mrkněte)


Výprava za Janem Eskymo Welzlem

10. února 2016 v 21:37

Nazdar skauti :)

Info k víkendové výpravě!


Odjezd v pátek v 16,57 h autobusem. Sraz na dolní zastávce bude v 16,45. Kdo nedonesl doposud peníze na tuto akci, tak nezapomeňte! Kdo má průkazku směr Zábr tak ji také nezapomene. Návrat v sobotu odpoledne, vystoupíme dole na křižovatce v pod Jedlím v 13,45. Odtud jdem pěšo, když bude velká nepřízeň počasí, povoláme rodiče:)

Na záda pořádný batoh, žádné igelitky, které budem hledat po Zábřeze :(
- kartičku pojišťovny
- karimatku, spacák
- teplé oblečení + náhradní
- dobré obutí, papuče
- pláštěnka, KPZ, šátek
- 80 Kč (poplatek za přespání 50,- + snídaně) ostatní jde z pokladničky
- svačinku pro kamoša (večeře)Těší se na vás E+L a Luboš :)

Podpora TATOBITSKÉ LÍPĚ

1. února 2016 v 19:45

Vážení přátelé, kamarádi, skauti, prostě všichni....v loňské roce jsme aktivně přispěli velkým počtem hlasů k výhře této krásné lípy. Vyhrála Emotikona smia nyní máme možnost přispět svým hlasem k výhře o STROM EVROPY. Tentokráte nemusíme běhat a na podpisové archy shánět podpisy, ale jen stačí hlasovat emailem. Věnujte cca minutku tomuto krásnému stromu, který hodláme z naší skautskou družinou navštívit !

DĚKUJEME ) .

http://www.treeoftheyear.org/Letosni-rocnik/Tatobitska-tisicileta-lipa.aspx