Říjen 2016

Adventní věncování

23. října 2016 v 10:05 Aktuality

Nazdar Skautíci !

Určitě si vzpomínáte na naši loňskou návštěvu v olomoucké nemocnici. Tam jsme pro sdružení ŠANCE vyráběli adventní věnce, které se poté prodaly s ostatními. Výtěžek byl krásných 138 000,-. odkaz 2015 .
Opět naplníme naše heslo " Každý den jeden dobrý skutek" a zúčastníme se ve čtvrtek 17.11.2016 v den volna. Pojedeme ráno 7,45 a zpět v 19 hodin. Také se podíváme do Pevnosti poznání . Takže mílí skautíci, budeme mít před sebou krásný společný den. Maminky které se rozhodnou jet a mohou našvtívit nedaleké nákupní centrum.

Napište ZÁVAZNĚ do zpráv kolik vás pojede ohledně zakoupení vstupenek a jízdného

Těší se E+L


Co si přát od Ježíška?

17. října 2016 v 20:06

Nazdar skauti a skautky :)


Určitě vás už napadlo co si přát na Vánoce! Myslím, že v hlavičkách běží přání typu lepší mobil, notebook, pc hry a podobně. Nebo vás podceňuji a přejete si zrovna příjemnější probuzení do chladnějšího rána nejen na táboře. Nesponzoruje mne žádná firma abych jim dělala reklamu, to opravdu ne. Jen vás chci upozornit, nebo spíš poradit, že teď je nejlepší období na koupi kvalitních věci na táboření. Dobrý spacák, či samonafukovací karimatka jsou nyní za velmi dostupnou cenu.

ZDE odkaz na spacáky a ZDE na karimatky.


Tak třeba se vám tato informace bude hodit, jestli ne...nic se neděje :)


JežíšekCo si připravit :)

15. října 2016 v 16:24 Aktuality

Nazdar skautíci !


Za chvíli se budeme připravovat na VÁNOCE a tak si pomalu schovávejte tyto skleničky od jogurtu. Budeme je zanedlouho potřebovat.

A zase budeme mít jeden dobrý skutek :)


Dobrý skutek

10. října 2016 v 20:01 Aktuality

KAŽDÝ DEN ALESPOŇ JEDEN DOBRÝ SKUTEK


Tak zní skautský příkaz, pro skautky a skauty úplně malé i pro ty zkušené. Každý a každá z nás dennodenně přemýšlí nad tím, jak pomoci či udělat radost někomu známému nebo neznámému. Něčím malým nebo něčím velkým!!

V Galerii najdete fotky jak probíhala příprava na dnešní dobré skutky a nezapomeňte je dotáhnout až do zdárného konce!!!

Příště si povíme jak se vám dařilo. Také zde najdete odkaz pro inspiraci na další skřítky.


Zítřejší schůzka 10.10 :)

9. října 2016 v 18:34

Zdar skautíci,

zítřejší schůzku Lena musí do práce Výsledek obrázku pro SMUTNÝ smajlík gif a tak se potkáme opět spolu. Proto si přineste na schůzku jak jsme se domlouvali PĚT DRUHŮ STROMŮ A JEJICH PLODY. A Denča si může připravit ty hry :)

Elis.